Submitted by site_admin on Mon, 09/09/2019 - 11:44
Printer-friendly version
Ημερομηνία:
Friday, 6 September, 2019 - 10:00
Ορίζουμε Αθανάσιο Ντούζγο του Δημητρίου, Δημοτικό Σύμβουλο από τη Δημοτική Παράταξη «ΛΑΜΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΛΗ», να αναπληρώνει το Δήμαρχο και ως Υπεύθυνο λειτουργίας της Εκτελεστικής Επιτροπής και Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης, με τις κατωτέρω αρμοδιότητες.
Για περισσότερα διαβάστε στο παρακάτω σχετικό αρχείο.
Attachment | Size |
---|---|
![]() | 425.96 KB |