Υποβλήθηκε από news_admin στις Παρ, 13/11/2015 - 12:37.
Στους τραπεζικούς λογαριασμούς των 28 αριστούχων μαθητών του 3ου Γενικού Λυκείου Λαμίας καταβλήθηκαν τα χρήματα των Μουστάκειων βραβείων. Πρόκειται για χρηματικά βραβεία συνολικού ποσού € 21.000 που δίδονται στους αριστούχους μαθητές του Λυκείου κατά τα σχολικά έτη 2013-2014 και 2014-2015, σύμφωνα με την επιθυμία του διαθέτη του Κληροδοτήματος «Κ. Μουστάκα».
Ο Δήμαρχος Λαμιέων Νίκος Σταυρογιάννης, ως Πρόεδρος της Διαχειριστικής Επιτροπής του Κληροδοτήματος «Μουστάκειο Κληροδότημα- Αυτοτελούς Διαχείρισης του Δήμου Λαμιέων / 3ου ΓΕΛ Λαμίας», συγχαίρει τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου για τις επιδόσεις τους και τους εύχεται καλή πρόοδο στις σπουδές τους.
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 55.17 KB |